• MATERSKÁ ŠKOLA

JE 02. 09. 2022 ZATVORENÁ.

NÁSTUP DO MATERSKEJ ŠKOLY JE 05. 09. 2022.

•  ČO POTREBUJE  DIEŤA DO MATERSKEJ ŠKOLY :

• Splnomocnenie o preberaní dieťaťa (tlačivo Vám dáme prvý deň nástupu)
            • Vyhlásenie o bezinfekčnosti rodinného prostredia (tlačivo Vám dáme prvý deň nástupu)
            • Informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov (len nové deti)

Osobné potreby:

1. Papučky, sandálky (klasické – pevné, zdravotné, „nie šľapky ani krokodílky“
            2. Pyžamko – podpísané (pretože viaceré deti majú rovnaké pyžamo)

3. Detský uterák (označený menom, s uškom na zakvačenie)
            4. Náhradné oblečenie, spodné prádlo,  (pre prípad potreby, ak sa dieťa ušpiní alebo ....)

5.Obliekať do MŠ oblečenie, ktoré je pohodlné a neobmedzuje deti v pohybe (môžu sa zašpiniť)

6. Vhodnú obuv – pevnú, ktorú môže mať dieťa do záhrady, do piesku. (ak je  mokro, môžu mať v skrinke gumáky a pršiplášť)
            7. Naplnenú fľašu s vodou v skrinke, ktorú si každý deň doma vydezinfikujete. (pitný režim)

8. Najmladšie deti, ktoré potrebujú si donesú jednorazové prebaľovacie podložky na ležadlo(plienky na spanie).

Všetky veci dieťaťu zrozumiteľne označte, podpíšte menom a priezviskom, aby nedošlo  zámene!

Tešíme sa na Vás !