• Materská škola bude cez veľkonočné prázniny otvorená v dňoch 13. 04. 2017 a 18. 04 2017.

ŠTVRTOK 13. 04. 2017 otvorená trieda LIENKY /v prednej časti budovi/

- deti zo zadnej časti budovi sa prezlečú vo svojej šatni a prejdú do prednej časti, zvonček bude označený

UTOROK 18. 04 2017 otvorené 2 triedy :

LIENKY /v prednej časti budovi/

SOVIČKY /v zadnej časti budovi/

• Zápis do MŠ

• MŠ, Nám. SNP 17, Detva oznamuje, že v dňoch

od  30. 04 2017 do 31. 05. 2017

sa uskutoční zápis detí do materskej školy

na školský rok 2017/2018.

Teší sa na Vás kolektív MŠ

• Mobilní používatelia

• Milí mobilní používatelia,

Vaše aktuálne novinky, správy, jedálny lístok a platby si môžte pozrieť aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

• Vznik tejto www stránky

Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, jedálny lístok, fotky, projekty, tlačivá a množstvo iných informácií.